. Ale nie Ten, čo mi obaja dávate, ale taký, aký chcem JA! Ja, Ja, Ja! Ja, Eluška Svätá, viem ďaleko lepšie ako Ty, EBilný Ježiško a Tvoj pošahaný sluha, čo je Dobré a Správne! Ja som viac než Boh, Hlupáci! Korunovaní Hlupáci!!!
. Všetci mi robíte zle a ničíte, čo mám rada. Ubližujete mi! Fňuk, Fňuk. Pane Bože, urob s nimi niečo! Prikazujem Ti to! Ja, Tvoja Pani! ELUŠKA! Ty ma MUSÍŠ počúvať! Všetci ste chorí a okamžite sa dajte liečiť, lebo vás dám do Basy alebo zavrieť na Psychiatriu! Alebo rovno presťahujem na Sídlisko Druhý Svet, v preklade … veď vy viete, čo myslím a čo chcem.
. Ja som zdravá a vy všetci chorí! JA, JA, JA, ELUŠKA NAJSVÄTEJŠIA SO SVÄTOŽIAROU NA HLAVE, UCTIEVAJTE MA A KLAŇAJTE SA MI!
Eluška is NEW GOD!
HOWGH.
. No! Howgh ako Howgh! To ja, ja som nedohovorila NIKDY! Hlavne si zapamätajte a dookola opakujte: Eluška nie je PANOVAČNÁ, TVRDOHLAVÁ, SEBESTREDNÁ, NERVÓZNA a PROTIVNÁ. Aj Ty, MAMI! To on, doterný a otravný Šašo, čo mi stále hovorí Čistú Pravdu a tým pádom neustále KLAME!
Počuli ste SLOVO ELUŠKINE …



Na Pravde uverejnia akúkoľvek blbosť. ...
Si si istý, že to patrí na verejné fórum? ...
Celá debata | RSS tejto debaty