Len som Ťa chcel poprosiť

 

 

.   o pá desiatok sekúnd, príp.max 2-3 minúty, … o rozhovor medzi štyrmi očami za denného Svetla, aby som Ťa mohol poprosiť o ospravedlnenie, prepáčenie a odpustenie a pár/nepár ďalších slov. Za dňa, za Svetla, za Slnka – to, aby si Jasne videla do mojich očí, či to je úprimné a či neklamem.
.   Ale O.K., ak nie, tak celkom určite umriem od Smútku a konečne budeš mať od Otravy Otravnej pokoj. Miesto toho Dvadsaťdvahodinového bude tatam navždy Branisko. A potom sa Ti prípadne narodím alebo si ma adoptuješ, napríklad. Alebo Ťa PánBoh obšťastní iným spôsobom a mňa potrestá … alebo aj naopak.
.   Neviem, … po Omši alebo 0952 45 31 54 … ja mám Mobilné číslo? Asi pre túto príležitosť len (ka)! Alebo nejako inak, ak to budeš cítiť, že by sa tamto horné už mohlo uskutočniť.

 

Ďakujem Vám, milá Slečna.

 

Vieš, Láska, prečo ženy žiaria alebo sú z nich Škaredé Špaty?

25.08.2026

. Vieš, Ty mi povieš, že si pri mne ostarla o sto rokov, že si mám pozrieť fotky pred a po Tom, ako sme sa prvýkrát stretli v Januári minulého roka. . Ja viem svoje a som si na sto percent istý. Keď Ti kedykoľvek napíšem tie najkrajšie Texty, Basničky na Svete a tajne Ťa pozorujem, aká si ku všetkým ľuďom, dajme tomu Tvojim Klientom, Klientkami, veľmi dobre [...]

Zločinka „utiekla“ z miesta Zločinu proti Ľudskosti. Basa? Putá? A či čo?

24.08.2026

. Keď chce niekto, kto sa podvolí svojmu zlému „Ja“, vyviaznuť zo všetkého, čo napáchal, bez akejkoľvek ujmy, musí byť extrémne dobrý a schopný. OK, súhlas, to všetko Zločinka spĺňa. Potiaľto všetko v cajku. . No a potom už všetko Zle. Nevadí. Vek, neskúsenosť, tvrdohlavosť, zarputilosť, hormóny, biologické hodiny tikajúce od prvého MENzesu. [...]

Bezcitná skazená Mrcha dokáže mužovi urobiť zo života Peklo!

24.08.2026

. A ešte by som chcel zdôrazniť, že slovo „peklo“ je naozaj len Eufemizmom, zjemnelinkou pre to, čo prežíva jedinec mužského pohlavia, ktorý môže byť kľudne aj maximálne, absolútne bezúhonný, trošku prežeňme, že rovno svätec, jeden z takých, o akých čítavame, takých, ktorých je v histórii Človečenstva len … no, ich počet ukážete na svojej [...]

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 434
Celková čítanosť: 1796111x
Priemerná čítanosť článkov: 4139x

Autor blogu