Založ si blog

Matoviča Majky Gurunské i iné príhody a skúsenosti Igora mládenca.

 

 

 

.   Výborne, Igor, tlieskam Ti, tykám Ti s veľkým Té a vyslovujem uznanie a obdiv. Slová skutočného štátnika, vodcu, vzoru a Človeka hodného nasledovania. Viem, že si starý fiškus a tváril si sa, akože to je pre košického primátora … že vraj „Mudrovať do médií a nepridať ruku k dielu, tak sa nedopracujeme k tomu, aby sme mali výsledok“, ale dobre my všetci vieme, že to bola zdrvujúca sebakritika, priznanie si vlastných chýb a kajanie sa pred celým národom. To o smietke a brvne všetci dokonale poznáme, takže vieme, o čo ide, tým pádom všetky tieto vysvetľovačky a filozofické omáčky sú zbytočné, nemilosrdne, bez bázne a hany, naživo, na drzovku Tebe vlastnú dávaš Urbi et Orbi lekciu z toho, aké to je, keď …

.   Dokonca aj to s tými zdravoťákmi si trafil naprosto obdivuhodne … zdravotník „nepristane ako Majka z Gurunu na Hlavnú ulicu v strede Košíc!“. Tak, tak, a keby len zdravotník, ale ani ostatní členovia osobitných jednotiek pre určovanie a dokazovanie Dokonalosti Igorovej a Správnosti všetkých Jeho Rozhodnutí.

.   Taký chrobák, chrobáčik malilinký mi vŕta hlavou, či by nemali tí, ktorí Ťa zbožňujú, nekriticky obdivujú a život by za Teba dali, sabotovať celú akciu, aby účasť bola natoľko nízka, že všetko bude vyzerať naprosto bezproblémovo, priebeh bude hladký, úsmevy do kamier nefalšované, šampanské po skončení akcie bude môcť tiecť prúdom a aj rozšafné sestričky hore bez, … rúšky samozrejme, budú okolo polnoci k matiu. Maniu?!? MÁNIU?!?!? Kua, ako sa to povie, Igor???

.   A ešte sa bojím, že všetci tí neprajníci, podrážači nôh, kritici a podvracači republiky a Tebou nastoleného Raja na zemi prídu v hojnom, takmer stopercentnom počte, budú spôsobovať chaos, zmätok, problémy a silou mocou budú chcieť explicitne, význam tohoto múdreho slova si pre istotu pozrite, ukázať, že si sa, no fuj, prepáč, len citujem … „mýlil, je to …, tiež … a Jano s Ferom včera pri pive vykrikovali, že aj … a dokonca … !!!“ No niečo strašné, keby som tam nebol, netočil to na mobil a nevyhotovil pre teba dôkaz, nikdy neuverím, ako len môžu takto drzo a nehanebne k najhlavnejšej hlave hláv.

.   Tak Ťa všetci zdravíme, Igor, máme Ťa radi, dokonca takmer všetci Ťa milujeme, mnohé dievčatá by Ťa chceli aj pomilo … to Ti poviem potom osobne, to sa nehodí takto do blogu. Hlavne Majka s Guru-om na plagáte na stene, s Tebou, má veľký záujem! Je nedočkavá a celá nadrž … nadržiaval by som jej, keby som vypichol iba ju! To vieš, tá Tvoja neodolateľná charizma!

 

Tak sa vidíme na Ďalekom Východe, prípadne Žhavom Juhu,

Tvoj a Tebe už navždy oddaný priateľ Bee 

 

.   P.S. keby niekomu neboli jasné niektoré pojmy, nech sa páči, tutohľa z článku vám bude mnohé oveľa jasnejšie … https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/567305-mesta-volaju-o-pomoc-matovic-nemudrujte-zdravotnik-nepristane-ako-majka-z-gurunu/

 

Mestá volajú o pomoc. Matovič: Nemudrujte, zdravotník nepristane ako Majka z Gurunu

 

 

🙂 aHoj, Vandi, Lásečko

 

 

 

 

Tu sa ryžuje na Covide a tvorí Kult Igora! Neotravujte!

03.11.2020

. Pamätáte sa na ten slávny Robov Ficov výrok? „„Prosím vás, neotravujte, tu sme pri žatve, neotravujte! Majte, prosím, trošku úcty k týmto ľuďom, ktorí sa na rozdiel od vás narobia ako hovädá. Dobre? Majte k nim úctu a neotravujte!“ Stačí len vymeniť „žatvu“ za „záchranu Slovenska, sveta a dostupného viditeľného [...]

Igorovani faktu. Ma to vic . . . vyhod nez nevyhod.

02.11.2020

. Ach! Vďaka nášmu Pánu Bohu Nebeskému za tú češtinu, nemusel som z jeho priezviska ani odobrať žiadnu hlásku, ani nijakú pridávať, je ich tam presne sedem, akurát sú bez diakritiky, Dia Kritiky. . A normálne aj na novotvar IGOROVANIE (faktov) som dosť hrdý, aj keď určite nie som prvý, komu také niečo nieže napadlo, ono to totiž priam bije do [...]

Kaziči Igorovych čísiel! Zlovač, banda vrahov! Deduškov, dievčatiek, vtáčikov aj mačičiek!

02.11.2020

. Že sa nehanbíte! Ledva sa to dotestovalo a už to má kadejaké Igorom nepovolené chute rozliezť sa kade tade a hoci s Certifikátom negativity, ale aj tak určite nakazení a tým pádom smrteľne nebezpeční pre tých najnevinnejších, najslabších, najochranyhodnejších, presne tých, o ktorých statusy sa budú najlepšie vynímať na FakeBooc baran baran [...]

Alojz Baránik, Miroslav Kollár

Prečo nehlasovali za Žilinku? Kollárovi prekáža Gučík, Baránikovi vzťahy so Smerom

03.12.2020 21:16

Za zvolenie Maroša Žilinku do funkcie generálneho prokurátora nehlasovali všetci koaliční poslanci. Chýbali hlasy strany Za ľudí a niektorých poslancov z SaS.

Hlinov jablkový protest za odvolanie Kollára

Protest za odchod Kollára. Hlina poslal na námestie tisíce jabĺk

03.12.2020 18:13

Netradičný jablkový protest za odvolanie Borisa Kollára za jeho paplášske správanie "zaplavil" námestie v Bratislave tísickami jabĺk.

Švédsko Štokholm Žena Syn Väznenie

Švédku, ktorú podozrievali, že desiatky rokov väznila svojho syna, zbavia obvinení

03.12.2020 18:03

Nenašli sa totiž žiadne dôkazy, že by syna v byte väznila, spútala mu ruky alebo mu inak fyzicky bránila v jeho opustení.

polícia, polizei, páska, rakúsko

Člen nemeckej armády prepojený s krajnou pravicou spáchal samovraždu

03.12.2020 17:16

V Nemecku sa v uplynulých mesiacoch odhalilo viacero škandálov súvisiacich s krajne pravicovými sieťami v radoch polície a armády.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 284
Celková čítanosť: 1231200x
Priemerná čítanosť článkov: 4335x

Autor blogu