Založ si blog

Islamský džihád proti kresťanskému násiliu si predsa zaslúži podporu EÚ, USA a Izraela!

 

.   Aj ty čumíš na ten nadpis ako puk, či pero z gauča a hovoríš si, na čom že to fičí pisálek blogov, ktorý už nevie, čím viac zaujať? No nie, vravím vám, ja sa len držím oficiálnej línie v nadpise spomenutých. Boh, Spravodlivosť, Česť a korektné vzťahy?!? Ale choď, trapoško, nebuď smiešny, ty si z akej planéty práve pristál? My tu máme dlhé desaťročia, čo desať, stáročia iné náboženstvo, iného Boha, iné poriadky, vlastnú spravodlivosť, silnejší pes jebe, nemáš poriadny cash, tak vypadni, reči sa hovoria, chlieb kúpený za PRACHY sa JE!

.   Igor síce odvážne čo, to naznačil, tipujem, že mu bude čoskoro dovysvetľované, ako to na tomto svete chodí, že RecepT. Erdödyi Gun je nezanedbateľný obchodný partner, že otvára hranice a vpúšťa a vypúšťa koho chce podľa potrieb, že má svetovládne chúťky a to je to pravé orechové predsa, že vie, ako sa vyporiadať s neposlušnou opozíciou, buď nám, jeho obdivovateľom, v tom veľkým vzorom.

.   Ideš Igor, trhaj, kým ti nenasadia náhubok politickej korektnosti a nevysvetlia, že breše sa len na cudzákov a nie našich, ale ICH našich ľudí. Fuj, Igor, pusti! Že zbrojárska lobby a zbrojovky ako soľ potrebujú takéto konflikty, ako je momentálne na Náhornom Karabachu, lebo veď detičky akcionárov nariekajú, že dlho nemali nový vrtuľník, jachtičku a že vreckové milión eur denne je smiešne, veď predsa decká arabášskych oných, šejkov, švejkov a iných šejkrov majú dva a niektorí aj päť denne, ako ony, oni k tomu prídu, byť pred nimi za socky z nearabského sveta.

.   Asi mu ukážu a vysvetlia, čo na neho majú. Tu a teraz sa ukáže, či je naozaj blázon, za ktorého ho mnohí majú alebo len poslušné psíča, čo ruku, ktorá ho živí, hrýzť nebude. To som zvedavý!

 

.   P.S. Kto by nevedel, o čom točím, nech ide na konzultácie s (HN)usofilmi typu pištoľkofil a nielen fil, ale aj (nie Ševčovič …) kšeftovič, tvrdo a husto sa tváriaci Naď s mäkčeňom, s „na večné časy s americkým bratom a nikdy už inak“ osUSkým a hviezdnonosným nonono! doSTÁLom s dĺžňami, možno aj Andy iba-s-bodkou z Popradu by k tomu vedel zaujať stanovisko a objasniť, ako to na tomto svete chodí, prípadne z čoho ho tak silno a úprimno srdco bolí.

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Alexandr Lukašenko

Švajčiarsky súd oslobodil bývalého agenta bieloruskej eskadry smrti

28.09.2023 22:46

Garavského súdili za nútené zmiznutie troch politických odporcov prezidenta Alexandra Lukašenka koncom 90. rokov 20. storočia.

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

voľby v Bratislave

Výpočet mandátov: Aký silný vplyv majú nevoliči na výsledok parlamentných volieb?

28.09.2023 20:00

Postoj nevoličov napovedá, že sa ich voľby netýkajú, ale istým spôsobom pomáhajú víťaznej politickej strane v obsadení čo najviac mandátov v parlamente.

Bratislava polícia Dúbravka

Krvavá dráma v Dúbravke. Aký mal strelec podľa psychiatra motív?

28.09.2023 19:05

Muž strieľal na sídlisku v Bratislave do ľudí aj policajtov.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1381424x
Priemerná čítanosť článkov: 4934x

Autor blogu