Založ si blog

Islamský džihád proti kresťanskému násiliu si predsa zaslúži podporu EÚ, USA a Izraela!

 

.   Aj ty čumíš na ten nadpis ako puk, či pero z gauča a hovoríš si, na čom že to fičí pisálek blogov, ktorý už nevie, čím viac zaujať? No nie, vravím vám, ja sa len držím oficiálnej línie v nadpise spomenutých. Boh, Spravodlivosť, Česť a korektné vzťahy?!? Ale choď, trapoško, nebuď smiešny, ty si z akej planéty práve pristál? My tu máme dlhé desaťročia, čo desať, stáročia iné náboženstvo, iného Boha, iné poriadky, vlastnú spravodlivosť, silnejší pes jebe, nemáš poriadny cash, tak vypadni, reči sa hovoria, chlieb kúpený za PRACHY sa JE!

.   Igor síce odvážne čo, to naznačil, tipujem, že mu bude čoskoro dovysvetľované, ako to na tomto svete chodí, že RecepT. Erdödyi Gun je nezanedbateľný obchodný partner, že otvára hranice a vpúšťa a vypúšťa koho chce podľa potrieb, že má svetovládne chúťky a to je to pravé orechové predsa, že vie, ako sa vyporiadať s neposlušnou opozíciou, buď nám, jeho obdivovateľom, v tom veľkým vzorom.

.   Ideš Igor, trhaj, kým ti nenasadia náhubok politickej korektnosti a nevysvetlia, že breše sa len na cudzákov a nie našich, ale ICH našich ľudí. Fuj, Igor, pusti! Že zbrojárska lobby a zbrojovky ako soľ potrebujú takéto konflikty, ako je momentálne na Náhornom Karabachu, lebo veď detičky akcionárov nariekajú, že dlho nemali nový vrtuľník, jachtičku a že vreckové milión eur denne je smiešne, veď predsa decká arabášskych oných, šejkov, švejkov a iných šejkrov majú dva a niektorí aj päť denne, ako ony, oni k tomu prídu, byť pred nimi za socky z nearabského sveta.

.   Asi mu ukážu a vysvetlia, čo na neho majú. Tu a teraz sa ukáže, či je naozaj blázon, za ktorého ho mnohí majú alebo len poslušné psíča, čo ruku, ktorá ho živí, hrýzť nebude. To som zvedavý!

 

.   P.S. Kto by nevedel, o čom točím, nech ide na konzultácie s (HN)usofilmi typu pištoľkofil a nielen fil, ale aj (nie Ševčovič …) kšeftovič, tvrdo a husto sa tváriaci Naď s mäkčeňom, s „na večné časy s americkým bratom a nikdy už inak“ osUSkým a hviezdnonosným nonono! doSTÁLom s dĺžňami, možno aj Andy iba-s-bodkou z Popradu by k tomu vedel zaujať stanovisko a objasniť, ako to na tomto svete chodí, prípadne z čoho ho tak silno a úprimno srdco bolí.

 

 

 

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

Antisemiti, či záchranci Izraela? VŠ v USA vrú.

27.04.2024

Zachránia študent-i/-ky v USA Izrael pred jeho vlastnou mocou? . Snáď sa tu skôr natíska otázka, či tie početné protesty na amerických vysokých školách pomôžu k záchrane tisíciek obyvateľov Gazy pred smrťou kvôli ďalšiemu bombardovaniu a vojenským akciám Izraelských silových zložiek, pred utrpením detí, žien, starcov, zranených, na ktoré [...]

Skvelý ťah Markízy : debata Banáš vs. Kňažko

15.04.2024

. A že vraj to nejde! Neštekať po sebe, neurážať jeden druhého, nevidieť v tom druhom temného služobníka samotného Lucifera. No nádhera, páni – obaja vekom nad 75 rokov – zjavne nepotrebujúci držať sa hesla, že „Čím hlasnejšie a dlhšie na súpera z opačného tábora kričím, tým mám väčšiu a údernejšiu Pravdu“. Toto by mali [...]

nehoda, autobus

Nehoda autobusu v Turecku si vyžiadala 10 obetí a 39 zranených

26.05.2024 21:41

Autobus narazil do nákladného auta a dvoch ďalších vozidiel.

Gitanas Nauséda

Nauséda obhájil post litovského prezidenta, premiérku suverénne porazil. Šimonyté priznala porážku

26.05.2024 21:20, aktualizované: 22:12

Nauséda vyhral aj prvé kolo prezidentských volieb, získal 44 percent hlasov.

dunaj, zrazka

Našli šiestu obeť zrážky lodí na Dunaji, český kapitán žijúci na Slovensku bol opitý

26.05.2024 21:00

Telo 30-ročného muža objavili pri obci Szigetújfalu, 48 kilometrov južne od Budapešti.

SR Bratislava vozidlá historické 500 km BAX

Železnice vypravili najdlhší vlak vo svojej histórii, viezol vzácny náklad

26.05.2024 20:01

Mimoriadny vlak dorazil do metropoly východu v nedeľu popoludní po siedmich hodinách cesty.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 290
Celková čítanosť: 1430934x
Priemerná čítanosť článkov: 4934x

Autor blogu