Založ si blog

Islamský džihád proti kresťanskému násiliu si predsa zaslúži podporu EÚ, USA a Izraela!

 

.   Aj ty čumíš na ten nadpis ako puk, či pero z gauča a hovoríš si, na čom že to fičí pisálek blogov, ktorý už nevie, čím viac zaujať? No nie, vravím vám, ja sa len držím oficiálnej línie v nadpise spomenutých. Boh, Spravodlivosť, Česť a korektné vzťahy?!? Ale choď, trapoško, nebuď smiešny, ty si z akej planéty práve pristál? My tu máme dlhé desaťročia, čo desať, stáročia iné náboženstvo, iného Boha, iné poriadky, vlastnú spravodlivosť, silnejší pes jebe, nemáš poriadny cash, tak vypadni, reči sa hovoria, chlieb kúpený za PRACHY sa JE!

.   Igor síce odvážne čo, to naznačil, tipujem, že mu bude čoskoro dovysvetľované, ako to na tomto svete chodí, že RecepT. Erdödyi Gun je nezanedbateľný obchodný partner, že otvára hranice a vpúšťa a vypúšťa koho chce podľa potrieb, že má svetovládne chúťky a to je to pravé orechové predsa, že vie, ako sa vyporiadať s neposlušnou opozíciou, buď nám, jeho obdivovateľom, v tom veľkým vzorom.

.   Ideš Igor, trhaj, kým ti nenasadia náhubok politickej korektnosti a nevysvetlia, že breše sa len na cudzákov a nie našich, ale ICH našich ľudí. Fuj, Igor, pusti! Že zbrojárska lobby a zbrojovky ako soľ potrebujú takéto konflikty, ako je momentálne na Náhornom Karabachu, lebo veď detičky akcionárov nariekajú, že dlho nemali nový vrtuľník, jachtičku a že vreckové milión eur denne je smiešne, veď predsa decká arabášskych oných, šejkov, švejkov a iných šejkrov majú dva a niektorí aj päť denne, ako ony, oni k tomu prídu, byť pred nimi za socky z nearabského sveta.

.   Asi mu ukážu a vysvetlia, čo na neho majú. Tu a teraz sa ukáže, či je naozaj blázon, za ktorého ho mnohí majú alebo len poslušné psíča, čo ruku, ktorá ho živí, hrýzť nebude. To som zvedavý!

 

.   P.S. Kto by nevedel, o čom točím, nech ide na konzultácie s (HN)usofilmi typu pištoľkofil a nielen fil, ale aj (nie Ševčovič …) kšeftovič, tvrdo a husto sa tváriaci Naď s mäkčeňom, s „na večné časy s americkým bratom a nikdy už inak“ osUSkým a hviezdnonosným nonono! doSTÁLom s dĺžňami, možno aj Andy iba-s-bodkou z Popradu by k tomu vedel zaujať stanovisko a objasniť, ako to na tomto svete chodí, prípadne z čoho ho tak silno a úprimno srdco bolí.

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

putin

100 a 45 dolárov. EÚ zastropovala ruské produkty z ropy

03.02.2023 20:05

Podľa návrhu by cenové stropy mali začať platiť od nedele 5. februára.

petr pavel

Petr Pavel: Ukrajine dajme všetko, okrem jadrových zbraní

03.02.2023 19:45

Novozvolený český prezident Petr Pavel sa domnieva, že jediným obmedzením zbrojných dodávok Ukrajine by malo byť, že Kyjev nedostane jadrové zbrane.

František Mrázek

Kráľa českého podsvetia asi zabil nájomný vrah zo Slovenska

03.02.2023 18:40

Policajný zdroj povedal, že po 17 rokoch je už jasné aj to, kto si vraždu objednal.

stadion2

Banskú Bystricu čakajú radikálne úsporné opatrenia. Odskáče si to hokejový klub

03.02.2023 18:22

„Stáli sme pred hrozbou zatvorenia zimného štadióna, čo bola skutočne krajná možnosť,“ povedal primátor Ján Nosko.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352812x
Priemerná čítanosť článkov: 4831x

Autor blogu