Založ si blog

Je väčší „mafoš“ Kollár, či jeho kritici?

 

 

.   Ach, je to také hrdinské, pozornosť priťahujúce, odo mňa samého/samej tú samú odvracajúce! A presne o toto tu ide! Ohádazať Borisa Kollára tou najväčšou špinou, smradľavým blatom, neustále mu pripomínať jeho „minulosť mafiána, člena podsvetia„, v podstate človeka, ktorý „nemá čo v Parlamente SR čo robiť“ a „má skôr sedieť v base a pykať za svoje hriechy a kolaboráciu s najodpornejšou mafiou„. Ach, Bože, konkrétne Ježišu Kriste, Pane môj, prosím, keby si len tak na chvíľku mohol späť sem na Zem, postaviť sa medzi tú chásku, porozdávať kamene a jemne im pripomenúť to Tvoje okrídlené: „Kto si bez viny, …„. Ja ale som si vôbec nie istý, že by to skončilo rovnako ako pred dvoma tisícročiami, mám dojem, že by sa zopár svätcov, doknalých, bezchybných, absolútne vzorových, čistých, morálne bezúhonných a so svätožiarou žiariacich anjelov v ľudskej koži našlo a schuti by si zahádzali, na stredoveký vrajmoslimský spôsob ukojili svoju neodolateľnú chuť moralizovať, obviňovať, odsudzovať a hneď aj trestať, mali by si v tom parláči odhlasovať rovno zrušenie všetkých tých zložiek exekutívnej  a výkonnej moci, na Hradnom vŕšku by sa zriadili Mučiarne, Gilotíny, Šibenice, Elektrické (pozor, nie erotické, ale pre niekoho by to snáď aj bolo to isté) Masážne Kreslá, píšem to všetko s veľkým, lebo by to zriadili tí NajVäčší Svätci z nás, ľud, národ náš Holubičí by chodieval, zvážaný zo všetkých kútov Slovenska na pravidelné popravy, mučenia spojené s priznávaním si viny, veľkolepé a grandiózne Slávnosti spojené s obžerstvom fyzickým, jedlom, ako aj obžerstvom „ducha“, fajnovôstkami a chuťovečkami, o ktorých Mengele a jemu podobní len snívali v skryte svojich najskazenejších duší.

.   Menovitý zoznam hlavných Inkvizítorov a Inkvizítoriek sem písať nebudem, jednak by som mohol mať opletačky so „zákonom (sic)“ a dvak načo, aj tak budú voľby, mám dojem, že čoskoro, tak by sme ich mohli rovno spojiť s touto príjemnou a „bohumilou“ povinnosťou, posadiť do Rady Veľkej Inkvizície tých Najzaslúžilejších, ochotní vykonávatelia sa isto nájdu v radoch voličov koalície, opozície, dokonca aj nevoličov, tí obzvlášť vedia veľmi dobre, že všetci sú to hajzli, zlodeji a klamári, zasluhujúci muky pekelné pinajmenšom. Už ani to peklo nie je to, čo bývalo a preto treba zriadiť Špecializovaný NovoPekelný Súd, ako inak, u nás v Bratislave alebo odhlasujeme iné miesto, možno ešte lepšie územie celej SR. Premenujeme sa na Spravodlivensko, miesto LOVE v mene budeme mať LIVE a budeme naživo, live vysielať miesto trapných LOVE, láskavých trapnosladkostí vysielať naživo, online internetom do sveta spravodlivosť na náš, najspravodlivejší spôsob. Ako toť moja sestra, včera husté reči, že koniec vyvážaniu babky, kam chce a dnes nech sa páči, pani mámo, nasadajte. Ach, toto som nechcel, to mi nepasuje do krámu, iné som chcel. Ukážeme my svetu, akí vieme byť krutí, zlí, pomstychtiví, krvilační, mocibažní a po skutočnom, echt genuine real pekle prahnúci. V tom nám pán pekiel pomáhaj! Veď máme čo doháňať, všetci v Európe majú krásnu dobyvateľskú, koloniálnu minulosť, len my také padavky a mäkkoši. Nie, ukážeme im tvrdosť, nemilosrdnosť, krutoprísne pohľady a neochvejné prsvedčenie o vlastnej genialite a nekonečnej múdrosti.

 

Takže takto, priatelia a hlavne NEPRIATELIA. Takto?!!!!!!!?

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Vladimír Lengvarský / Vakcína / Covid /

Zaočkovaní proti covidu by mali od 26. júna dostávať európske certifikáty

18.05.2021 18:42

Ľudia, ktorí budú tento týždeň zaočkovaní vakcínou proti covidu, by už mali dostávať tzv. prechodný certifikát. Tí, ktorí sa zaočkovali skôr, majú dostať možnosť vybaviť si ho dodatočne.

izrael palestína gaza štrajk protest

Generálny štrajk Palestínčanov a izraelských Arabov sprevádzali násilnosti

18.05.2021 18:04

Štrajk sa konal na protest proti izraelskej politike voči Palestínčanom, a to najmä najnovšej eskalácii napätia v pásme Gazy a Jeruzaleme.

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09, aktualizované: 18:34

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1264534x
Priemerná čítanosť článkov: 4516x

Autor blogu