Založ si blog

Môže arciZlodej posielať neVinných do basy? !

 

 

.   Stále sa tu točíme okolo jedného a toho istého. Najväčší hajzlíci ružolíci na základke či provinčnej strednej „managementu a práva (sic)“ … k tomu asi toľko, vieš čo, Jano, mám tu voľných 15 a pol Mega, mohol by si vo svojom meste urobiť jednu strednú a dajmetomu fakultu „našoľudnej“ „univerzity“, ospravedlňujem sa za nadmerné užívanie úvodzoviek, ale treba, lebo nechápaví tie do očí bijúce óbrovské, hoci nepísané a tým pádom neviditeľné úvodzovky v mojich textov nevidia alebo lepšie povedané, vidieť nechcú, … vracajúc sa k hajzlíkom načim pripomenúť, že je bežnou praxou, že synkovia či slečinky miestnej „podnikateľskej“, rozumej mafiánskej smotánky, rovnako tak miestnej „politickej“, rozumej čudujsasvete taktiež mafiánskej smotánky určujú, čo sa na škole smie a čo nie, ktorí učitelia či profesorky zostávajú, ktoré/í sú odlifrovaní niekam inam, či dokonca ostrakizovaní zatváraním na psychiatrie a ešte lepšie rovno do basy natvrdo nepodmienečne, lebo … lebo „vrchnosť“, „naši ľudia“ sa tak rozhodli. A to si vezmite, že ide o rozmaznaných frackov nejakých provinčných škôl v zapadákove menom Našoľudné Kocúrkovo, obidva konce, Horné i Dolné a najnovšie bol pridelený teplý flek aj, veru aj, Nike zo spriatelenej frakcie – koalície Dubkáčikov a Bukváčikov zo Stredného Našoľudného Kocúrkova, prosím, toto nie sú narážky na menšinu orientovanú na rovnaké pohlavie, tí sú vinovatí najmenej, teda výrazne menej ako tí, ktorí im to dennodenne vykrikujú a znepríjemňujú im tak život až do krajnosti.

.   A rovnako tak aj nadpis, nie, nie a ešte raz nie, toto nie je o Ficovi, najnovšie Matovičovi, či snáď o novej vychádzajúcej Superstar Petrovi Pellegrinim. Tí sú, ak teda vôbec, vinní, že si nenašli dosť času na to, aby sa venovali odhaľovaniu doslovne škodnej vo svojch vlastných partajách, ono je to totiž také dvojsečné, robiť čistky vo vlastných stranách je vždy veľmi nepopulárne a hlavne potenciálne nebezpečné, môže to znamenať rozpady spojenectiev, koalícií, vlád a dokonca i štátov, či, v našej blahej pamäti celých systémov a blokov – údajne, vraj, jednababapovedala, vraj skončil socializmus aj komunizmus. No ale jasné, värímä vám to, lebo to napísali a dennodenne píšu „mienkotvorné“ denníky. No veď práve!!!

 

Oni/ony nám tú našu mienku nepotrebujú spresniť,

vycizelovať, oni ju rovno … tvoria.

Myšlienky a múdrosti rovno do hlavy, budúcnosť je jasná

a oslepujúco žiarivá, vytýčený smer sa nemení!

 

.   Pripomína vám to niečo? No zaiste, to, čo sme si absolvovali my polstoročie dozadu, si dnes vychutnávajú hlavne západo- a juho-európske štáty plnými dúškami, ale vylepšené o špeciálne vychytávky a fajnšmekerské kajšmentkové delikatesy, ktorým niet  celom svete páru. A my to všetko, teda neeufemizujme a nepreháňajme, drvivú väčšinu preberáme, implementujeme, zavádzame, presadzujeme, vynucujeme dodržiavanie a moniturujeme, či sa to všetko uberá správnym tempom a v najvhodnejšom a najsprávnejšom azimute, aby sme už nekopali zbytočne a trápne do toho Smeru.

 

Kuriatka idú učiť sliepky a CockKohútov,

pacienti chcú doktorom odňať plášte a ordinovať,

totálni amatéri sa rozhodli, že nám ukážu tvrdú a neochvejnú

profesionálnu morálku a česť!

No to potom „Práci Česť“. A rukám POKOJ … pre istotu.

A to už môžme pomrieť od hladu a posledný nech zhasne svetlo.

 

 

 

 … no vraj chystajú zmenu k lepšiemu       

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Eduard Heger

Štát vyplatí stranám takmer 100 miliónov eur. Demokratom na štátny príspevok chýbalo len 2-tisíc hlasov

01.10.2023 17:00

Milióny, ktoré politické strany vynaložili na kampaň, dostanú viaceré už čoskoro späť, a to aj s percentami navyše.

voľby 2023 centrála Smer Róbert Kaliňák

Prieskum obľúbenosti alebo poradie najkrúžkovanejších poslancov: Fico a za ním? V rebríčku aj traja Kaliňákovia

01.10.2023 16:53

Viac ako pol milióna krúžkov dostal v predčasných voľbách suverénny víťaz rebríčka najpreferovanejších poslancov, líder Smeru Robert Fico. Pozrite si poradie za ním.

parlamentné voľby 2023, voliči, Žilina, volebná miestnosť, urna

Výsledky volieb sú definitívne: Pozrite si, ako hlasovala vaša obec či mesto

01.10.2023 15:35

Pozrite si, ktorá strana vyhrala parlamentné voľby vo vašej obci či meste a ako sa darilo strane, ktorej ste dali hlas vy.

poľsko demonštrácia varšava pochod milióna sŕdc

Na predvolebnej demonštrácii v Poľsku sa zúčastňuje zhruba milión ľudí

01.10.2023 15:03, aktualizované: 16:13

"Pochod milióna sŕdc" zvolal dva týždne pred voľbami opozičný vodca Donald Tusk z liberálnej Občianskej platformy.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1381853x
Priemerná čítanosť článkov: 4935x

Autor blogu