Oslica a 15 mladíkov. Islam? Nie, to TÍ

Na úvod by som dôrazne upozornil, že kto by chcel z činov spomínaných

nižšie v linkoch obviňovať náboženstvo Islam, jeho zakladateľa Mohameda,

či iným spôsobom inak znevažovať drvivú väčšinu príslušníkov tohoto

spoločenstva ľudí, závažným spôsobom sa previňuje voči nevinným

a pomáha tak rozširovať bludy, predsudky, nepravdy a nenávisť,

ktoré sú tak veľmi nebezpečnými elementami pre mierové spolužitie

všetkých ľudí dobrej vôle na celom svete.

Moslimov poznám pomerne dosť a sú to z veľkej väčšiny vzdelaní, príjemní

ľudia, ktorí by vám zniesli modré z neba, bývajúc tu, v Európe, sa musia

trikrát viac snažiť, obzvlášť po udalostiach z posledných dvoch, troch rokov,

aby obhájili svoju vieru, česť, právo bývať a žiť tam, kde si vybrali.

Mnohí z nich môžu byť pre nás, kresťanov vzorom … v štedrosti, láskavosti,

prístupe k deťom, hrdosti, viere. Odsudzujú rovnako ako my všetky tie ohavné

činy, organizované ktoviekým … KTO VIE, KÝM.

KTO VIE, KÝM? O tom troška neskôr, ja len, že ako sa majú proti všetkým tým

zatiaľ prinajmenšom slovným útokom brániť. Kto z nich to má robiť? Bude im, mu, jej

ešte niekto veriť, alebo sa vytiahne stará známa finta o povolení klamať, keď ide

o „dobytie sveta Islamom“.

Nie, nebude im veriť takmer nikto, o to sa už pričinili oní kto-vie-kto-to-je zákulisní,

úlisní, šedoeminentní krížení s biblickými hadmi.

A kto sa môže postaviť na obranu svojich ľudských bratov a sestier, kto tomu môže

pomôcť najviac, kto môže pomôcť zastaviť lavínu špinavých ohováračských rečí,

ktoré len prilievajú olej do ohňa náboženskej neznášanlivosti až nenávisti, hroziaceho

vypuknutím nebezpečného a dlhotrvajúceho konfliktu?

Áno, príslušníci iných náboženstiev, áno, aj nekonfesijní, áno, aj „ateisti“, áno, MY !

My, ktorí dobrých Moslimov a ešte lepšie Moslimky poznáme, my, ktorí síce súc

iného náboženstva, ale nemáme problém s mierumilovným nažívaním

s mierumilovnými príslušníkmi iných náboženstiev, hoci je pravda, že tých

militantných je v rámci Islamu čím ďalej, tým viac. Prečo?

No lebo!

Kto posledné desaťročia, posledné ROKY tak zničujúco pôsobí v Moslimských krajinách

okolo Európy a rozvracia krajinu za krajinou. Kresťania, Židia, Moslimovia?

Áno, áno, to sú ONI, ONY !!! – počujem hlasné výkriky odvšadiaľ.

No nie, vážení, to nie sú oni, ony, to sú presne tí, ktorí sa za nich vydávajú, vlci

v rúchach baránkovych, nech sú akéhokoľvek vierovyznania.

Nemocní „mocní“ tohto sveta, nakoniec ale aj tak malomocní a bezmocní. Peniaze

proti vľúdnosti, ľudskej solidarite, láske, po skúsenostiach s dvomi svetovými vojnami?

Do tretice všetko dobré, tentokrát už nie. Netreba. V ľudskom genóme je zakódované,

že tamtí „hore“ nemajú šancu, keď ich my, „dole“ nepodporíme v ich robení zla.

Ich je pár desiatok tisíc, nás sú miliardy. Kto je viac, koho je viac, kto je mocnejší?

Ich nenávisť, či naša LÁSKA, nie proklamovaná, vynucovaná,

ale tá naozajstná, nezištná, úžasná?

 

Vrátim sa k úvodu článku … v novinách sa v auguste objavili články

o pätnástich mladíkoch a oslici …

http://www.topky.sk/cl/11/1649641/

15 Teenagers Treated for Rabies After Engaging in Bestiality with Donkey

http://nypost.com/2017/08/16/teens-treated-for-rabies-after-alleged-sexual-contact-with-donkey/

MOROCCO: 15 Muslim teenagers contract rabies after having sex with a donkey

https://www.liveleak.com/view?i=cad_1371380791

 

Ide spomínaným médiám o dobrú vec alebo o niečo úplne iné?

Nie sú organizátormi a zosnovateľmi celého plánu na veľký svetový konflikt,

majiteľmi vyššie linknutých médií, kameramanmi snímajúcimi zaostalých

kreténov, tuším sa z toho aj tešiacimi, nie sú to stále jedni a tí istí?

Kto má oči, uši otvorené, vidí a počuje.

Kto nie, nech sa zmení.

Perfect Synchro, Queen! Ráno&Večer presne pri KrižSvätPok …

17.06.2026

Asi strácam Slová! Už Ráno som otváral Oči, ale Večer … bez Dohody, znova Presne Tam, kde aj Ráno … … a tie Vlajúce Vlasy Vo Vetre! Milujem Tvoje Prekvapenia, ELI ♥ A úplne najviac Milujem vidieť Elu Šťastnú a Veselú, PRESNE AKO TERAZ … ĎAKUJEM, NAJLÁSKAVEJŠIA !

Trump, Netanjahu, Putin prinútení Poslúchať! Vyššiu Moc.

17.06.2026

. Trump, Netanjahu, Putin – T, N, P – Takto Nie, Priatelia! Ženy odjakživa Počúvali. Nie chlapčatá najrôznejšieho Veku – od Nula až po StoDvadsať, to Nie, to by ešte tak chýbalo, aby Ženy počúvali chlapčiatka. Tí by síce radi, aby to tak bolo, nesmierne po tom túžia, ale … to víš, Hochu, to musíš být aspoň Mládenec, aby. [...]

Vlastne NIE! Tak to chce Boh: Uteč, schovaj sa, zataj sa, nepriznaj sa, ignoruj!

16.06.2026

. Už viac nebudeš Ela Odvážna a Smelá, ale konečne, fajnELI – Ela Zbabelá. Teda, … aj s dĺžňom. ELÁ ZBAB-ELÁ. . Tralalák Ti to tak rád spieva. A už bude aj môcť pridávať ten správny prívlastok. A ísť za France Gall, nech Ho vezme do Duetu(-a?). Opravený oprášený hit na čele Všetkých Music Rebríčkov Sveta. Rebríčkov … [...]

trump, macron, macronová

Trump zamieril na večeru do Versailles. Summit G7 podľa Macrona priniesol po mesiacoch sporov okamih jednoty

17.06.2026 23:18

Podľa francúzskeho prezidenta viedli zúčastnení lídri úspešné a zmysluplné rokovania.

poľsko, nato, vojaci, parašutisti

Dohoda, aká tu doteraz nebola. Poľsko a Nemecko posilňujú východné krídlo NATO

17.06.2026 22:17

Ministri obrany Nemecka a Poľska podpísali novú bilaterálnu dohodu o obrannej spolupráci.

SR Košice NOCKE TK slávnostné otvorenie KEX

Rekordná injekcia pre slovenský šport: Fond rozdelí vyše 46 miliónov eur na 102 projektov

17.06.2026 21:10

Významný balík peňazí poslúži na výstavbu, rekonštrukciu a modernizáciu športovísk.

Trump

Trumpova administratíva zverejnila memorandum o porozumení s Iránom, zahŕňa integritu Libanonu aj voľnú plavbu Hormuzským prielivom

17.06.2026 20:16, aktualizované: 22:38

Oficiálna podpisová ceremónia sa očakáva v piatok vo Švajčiarsku, no Trump naznačil, že k podpisu dohody môže prísť aj skôr.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 383
Celková čítanosť: 1752045x
Priemerná čítanosť článkov: 4575x

Autor blogu