Založ si blog

Makaj, ty špinavý roboš, ja, čistá, ti zahrám teátro!

 

 

 

     VENOVANÉ VŠETKYM VYSÁVAČKAM, VRAHYNIAM NÁDEJE, ŽE BUDE NIEKEDY LEPŠIE!

 

 

.   Viete, čo má (mala?!?) spoločné vaša (moja!) sestra (manželka, milenka, svokra, babka, mamka … ), „vláda“ (môj najobľúbenejší eufemizmus), pani ministerka atď., atď. , … s predstaviteľmi pracujúceho ľudu? Že nie? Neverím! A ňävärím oni po moďorsky! Ten nadpis už čo, to naznačuje, ale ozaj len naznačuje! Lebo pravda je oveľa krutejšia, nemilosrdnejšia a … aj prozaickejšia.

.   Našťastie síce už exitujú dosť početné výnimky z pravidla, ale! Stále málo! Čo to, čo to? O čom to zasa táto otravná blogerka, či chlap, či čo za tretie pohlavie to je, točí? Zas si niečo fajňovučké šľahla a má tie svoje vidiny a fantazmagórie? No isteže!

.   Ja som i povedal, že dosť. Dosť bolo sponzoringu bez adekvátnej odozvy! No, „bez“, síce „s“, ale s akou!!!

 

AKOU, K.R.A ???!!!???

 

.   Jasné, som násilník a egoista, nadávam jej do .u.iev a ani sa jej nepoďakujem za to, že som jej smel nosiť prachy a pomáhať deň čo deň! To vôbec nebolo zvolanie zúfalého nešťastníka!!! Ach jaj! A že vraj domáce násilie páchané na ženách! Povedali ONY!

 

 

 

No ale ten svätý pokoj, čo teraz mám, vďaka Ti zaň, Pane Bože!

 

 

.   P.S. v slove „exitujú“ písmenko „s“ naozaj nechýba!

Muža choroby a nákazy, Ženy zdravoby a nápravy! Či naopak?

06.08.2020

. Tak mi napadli Hugolínove, zdravím, Dáška Piačekovie, René mládenca príhoďi a skúsenosti. Reku že či aj ťí naši (ľudia, obyčajní aj neobyčajní) niečo také majú. Že či! Jasné, že majú! Igor poťažmo chaloši samé zloby, Zuza a toť ďiofky len a len DOBROBY, ako inak! Všetko zvalíme na chlapcov, dievčatká musia ostať tie krásne, pekné, voňavé, [...]

Áno, Sme čítať budem! Ak mi dajú 1€ na týždeň!

26.07.2020

Vlastne dve … ak neprestanú s tou stupídnou a otravnou reKLAMou na samých seba, akože neprestanú! . Že vraj zaplaťte si „len“ jedno euro na týždeň a môžete, „smiete“, ty kokso, je vám dovolené, dokonca ste tým povolaným/povolanou, ktorému/ktorej je dopriate z miest najvyšších, aby ste si mohli prečítať tie [...]

„A vy všetci žeriete seno“, vraví Lipšic!

23.07.2020

. … že vraj: „Motív mohla mať iba jedna jediná osoba. Je ňou Marian Kočner„ To vari len súdruh Lipšic nemyslia naprosto vážne! To takí „priatelia“ doktora Fica, tí nemali absolútne ani ten najmenší dôvod odstavovať Roba Fica!?! Vymyslieť to celé tak, aby to na Kočnera nielen pasovalo, ale aj celé podozrenie padlo jedine [...]

Joie Biden

V tandeme s Bidenom bude v USA kandidovať senátorka Kamala Harrisová

11.08.2020 23:08

V prípade Bidenovho volebného víťazstva by sa Harrisová stala americkou viceprezidentkou.

Rusko, zástava, vlajka

Rusi zneužili slovenské víza. Museli odísť

11.08.2020 22:30

Trojica Rusov s rodinami podľa agentúry RIA - Novosti opustila Slovensko. Moskva odkázala, že bude postupovať recipročne.

Covid-19

Pandemický plán počíta s viacerými fázami, Slovensko sa nachádza v prvej

11.08.2020 22:17

Pandemická komisia navrhuje zvolať epidemiologické konzílium, ktoré bude jej poradným orgánom.

migranti, polícia

Polícia v Bratislave zadržala dvoch mužov, pravdepodobne migrantov z Maroka

11.08.2020 17:58

Muži mali podľa oznámenia na moste Lafranconi vyskočiť z návesu nákladného vozidla.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 241
Celková čítanosť: 1073919x
Priemerná čítanosť článkov: 4456x

Autor blogu